Szablon S@M 3 - www.nowa.powiat.pabianice.pl

top news port mapa info mstr galp
ban-6.jpg 2d9cf593a3d962144a150380e808c1c9
Gminy Powiatu Pabianickiego
XXII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Kartka świąteczna – BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK” Młodzieżowy Dom Kultury
Opublikowano: 12.01.2021, Joanna Kupś, Ilość wyświetleń: 79

Na konkurs wpłynęły 759 prace ze 108 placówek oświatowych i kulturalnych.

Jury w składzie:

1)      Wanda Ugarenko – artysta plastyk

2)      Magdalena Możdżeń – artysta plastyk

3)      Benedykt Możdżeń – artysta plastyk

przyznało nagrody i wyróżnienia w 12 kategoriach wiekowych.

Kategoria 4-5 lat

Nagrody

I miejsce – Lena Wilczyńska (5 lat) – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej – op. Małgorzata Hebda

II miejsce – Borys Kraszewski (5 lat) – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku – op. Sylwia Serwach-Barucha

III miejsce – Pola Kołodziejska (4 lata) – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku – op. Małgorzata Ćwiklińska

III miejsce – Nikola Nyckowska (5 lat) – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku – op. Małgorzata Ćwiklińska

 Wyróżnienia

  • Nadia Maciejewska (5 lat) – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie – op. Joanna Kawęcka
  • Konrad Dynowski (5 lat) – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej – op. Małgorzata Hebda
  • Natalia Witkowska (5 lat) – Przedszkole nr 1 w Konstantynowie Łódzkim – op. Magdalena Kolasa

Kategoria 6 lat

Nagrody

I miejsce – Mikołaj Tokarczyk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej – op. Małgorzata Hebda

II miejsce – Maksymilian Pająk – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej – op. Małgorzata Hebda

II miejsce – Anna Braciak – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Renata Ćwiek

III miejsce – Wiktoria Urbaniak – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Ludmiła Morawska-Baykowska

Wyróżnienia

  • Jagoda Przystura – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy – op. Joanna Waksmundzka
  • Łucja Pawełczyk – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Bogumiła Mokwińska
  • Magdalena Harnik – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej – op. Małgorzata Hebda

 Kategoria 7 lat

Nagrody

I miejsce – Zofia Wlazeł – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – op. Edyta Stępień

II miejsce – Jadwiga Wojczyk – Pracownia Plastyczna Studio ACM w Gliwicach – op. Agnieszka Chrzanowska-Małys

III miejsce – Hanna Bąk – Pracownia Plastyczna Studio ACM w Gliwicach – op. Agnieszka Chrzanowska-Małys

Wyróżnienia                                                                                                

  • Klaudia Kasprzycka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej – op. Małgorzata Hebda
  • Pola Pietraszko – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Bogumiła Mokwińska
  • Barbara Wolff – Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – op. Katarzyna Cupiał
  • Magdalena Chartlińska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu – op. Ewa Sowińska

Kategoria 8 lat

Nagrody

I miejsce – Zuzanna Biskupska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – op. Edyta Stępień

II miejsce – Zuzanna Urbanek – Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – op. Ewelina Kabaczyńska

III miejsce – Jagoda Grochowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Ludmiła Morawska-Baykowska

Wyróżnienia

  • Alicja Chudzińska – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Anna Ucińska
  • Marta Olszówka – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu – op. Ewa Sowińska
  • Kuba Słoczyński – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Bogumiła Mokwińska
  • Maja Kozyra – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie – op. Agnieszka Żuk-Słabek
  • Zofia Serafin – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Anna Ucińska

 Kategoria 9 lat

Nagrody

I miejsce – Stanisław Krysiński – Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłobucku – op. Magdalena Majewska-Krysińska

II miejsce – Antonina Witkowska – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu – op. Jolanta Łuczak

III miejsce – Maria Krech – Pałac Młodzieży w Łodzi – op. Małgorzata Urbaniak-Wawrzyniak

 Wyróżnienia

  • Joanna Świeszczak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – op. Edyta Stępień
  • Blanka Pyszczek – Szkoła Podstawowa nr 3 (świetlica) w Tarnobrzegu – op. Małgorzata Głowacka
  • Małgorzata Nowicka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – op. Edyta Stępień
  • Zofia Piotrowska – Fundacja Oświatowa „Nasza Szkoła” w Łodzi – op. Grażyna Dorosz-Pułko

 Kategoria 10 lat

Nagrody

I miejsce – Natasza Swatek – Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku – op. Renata Włóka

II miejsce – Julia Bobela – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy – op. Joanna Waksmundzka

III miejsce – Zofia Sobik – Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku – op. Krystyna Dusanowska

                                    

Wyróżnienia

  • Anastazja Basovych – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Anna Ucińska
  • Natasza Scott – Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku – op. Małgorzata Ćwiklińska

 Kategoria 11 lat

Nagrody

I miejsce – Julia Urbańczyk – Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – op. Ewelina Kabaczyńska

II miejsce – Daria Krysiak – Szkoła Podstawowa nr 30 w Lublinie – op. Joanna Poniatowska

III miejsce – Magdalena Śniegocka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wielkopolskim – op. Violetta Lebda

Wyróżnienia

  • Joanna Wośtak – Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku – op. Renata Włóka
  • Jasmina Mielczarek – Pałac Młodzieży w Łodzi – op. Małgorzata Urbaniak-Wawrzyniak

 Kategoria 12 lat

Nagrody

I miejsce – Beniamin Kuźma – Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Łodzi – op. Agnieszka Domagała

II miejsce – Urszula Wrzesińska – Pałac Młodzieży w Łodzi

III miejsce – Iga Mikiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Ludmiła Morawska-Baykowska

 Wyróżnienia

  • Nikola Skucha – Pałac Młodzieży w Łodzi – op. Małgorzata Urbaniak-Wawrzyniak
  • Kinga Chachuła – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Ludmiła Morawska-Baykowska
  • Małgorzata Czajkowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Anna Ucińska
  • Martyna Kmin – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Ludmiła Morawska-Baykowska

 Kategoria 13 lat

Nagrody

I miejsce – Katarzyna Kuzber – Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – op. Krzysztof Rumin

II miejsce – Anna Tatko – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach – op. Grzegorz Karpiński

III miejsce – Weronika Pajor – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Bogumiła Mokwińska

 Wyróżnienia

  • Jagoda Ucińska – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Anna Ucińska
  • Wiktoria Opałka – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Jacek Kowalski
  • Julita Czyżewska – Pałac Młodzieży w Łodzi – op. Małgorzata Urbaniak Wawrzyniak

 Kategoria 14 lat

Nagrody

I miejsce – Zofia Dądela – Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku – op. Renata Włóka

II miejsce – Jan Trzonek – Gałków Duży – op. Elżbieta Trzonek

III miejsce – Wiktoria Janik – Klub „Pastel” Zabrzańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – op. Krzysztof Rumin

Wyróżnienia

  • Kinga Augustyniak – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Jacek Kowalski
  • Małgorzata Jakubowska – Miejski Ośrodek Kultury w Kłobucku – op. Renata Włóka

 Kategoria 15 lat i więcej

Nagrody

I miejsce – Malwina Kwiatkowska (15 lat) – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Renata Ćwiek

II miejsce – Zuzanna Kopka (16 lat) – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach – op. Grzegorz Karpiński

III miejsce – Laura Spławska (16 lat) – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Renata Ćwiek

 Wyróżnienia

  • Róża Szkałuba (17 lat) – Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku – op. Beata Synowiec
  • Aleksandra Proske (18 lat) – Pałac Młodzieży w Łodzi – op. Małgorzata Urbaniak-Wawrzyniak
  • Martyna Wawrzynów (18 lat) – Zespół Szkół Plastycznych we Wrocławiu – op. Iwona Wawrzyniak

 Kategoria specjalna

Nagrody

  • Wojciech Gajzler – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach – op. Jacek Kowalski
  • Katarzyna Zawadzka – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi – op. Bogumiła Mokwińska
  • Weronika Demska – Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Opiekuńczych w Nowym Targu – op. Małgorzata Dziubek
  • Kinga Kruk – Szkoła Podstawowa w Chechle – op. Anna Kruk

 

Laureatów z Łodzi, Pabianic i okolic prosimy o odbiór nagród w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury.

Dokładny termin można umówić pod numerem telefony 42 215 20 93.

Pozostałe nagrody będą wysłane pocztą.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Starostwo Powiatowe w Pabianicach
95-200 Pabianice, ul. Piłsudskiego 2 tel.: (42) 225-40-00 / fax: (42) 215-91-66 powiat@powiat.pabianice.pl Archiwum portalu 2008-2015 Deklaracja dostępności
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 16:00
Piątek: 8:00 - 15:00
Obsługa w Wydziale Komunikacji i Transportu:
Poniedziałek: 8:00 - 15:00
Wtorek: 9:00 - 15:00
Środa: 8:00 - 15:00
Czwartek: 8:00 - 15:00
Piątek: 8:00 - 14:00
kolejka.png 52a0fd5dcefcdde3143f854057a8ca77