Galeria przedstawia fotorelację z konferencji "Krok w dorosłość" organizowanej przez Grupę Wolontarystyczną Agrafka. Konferencja odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach, gośćmi byli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pabianicach, Urzędu Miejskiego w Pabianicach i kierowników jednostek związanych z oświatą i wychowaniem. Prelegentami na wydarzeniu był psycholog ze Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Pabianicach oraz znany w Pabianicach raper i psycholog Daimon. Konferencję poprowadzili wolontariusze z Agrafki.
„Krok w dorosłość” Konferencja Agrafki













