W ogrodzie Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach odbył się doroczny Piknik Integracyjny. Tegoroczna edycja wydarzenia przebiegała pod hasłem „Jedziemy na biwak”. Mieszkańcy DPS bawili się w rytm harcerskich pląsów i polskich przyśpiewek turystycznych. Nie zabrakło również pysznego grillowego poczęstunku, gier i zabaw.
Piknik Integracyjny w Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach 2026













